Oferta

no conv : no conv : no conv :
/,9281,226,1,sph.jpg
od PLN
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji
Symbol oferty:226/9281
Pobierz ofertę:pdf word Touroperator:musisz się zalogować
Cena podstawowa:
pokój 2-osobowy, osoba dorosła, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0 PLN 

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

BARANOWICZE

Tuż za Bugiem, Puszczą Augustowską i we wschodniej części Puszczy Białowieskiej leży kraj najrzadziej odwiedzany przez Polaków i najmniej znany spośród naszych sąsiadów. Białoruś to bogactwo przyrody i pięknych krajobrazów, z wartymi zobaczenia zabytkami oraz gościnnymi i życzliwymi mieszkańcami. Przyroda Białorusi jest nadzwyczaj bogata i różnorodna. Za rozległymi równinami, bagnami i łąkami Polesia rozciągają się wzgórza Pojezierza, usiane potężnymi głazami. Lasy zajmują jedną trzecią części terytorium Białorusi. Pod koronami drzew znajdują schronienie liczne zwierzęta i ptaki. Wśród głębi lasów i obszernych łąk roztaczają się krystaliczne jeziora, których na Białorusi można doliczyć się ponad 10 tysięcy a Narocz i Oświeja, Świtiaź i Sair zostały pięknie uwiecznione przez poetów. Białoruś to kraj zasługujący jak najbardziej na bliższe poznawanie.

BARANOWICZE — ósme, co do wielkości, miasto Białorusi. Mieszka tu obecnie ok. 20 tys. Polaków, co stanowi 10% ogółu mieszkańców. Położone jest w zachodniej Białorusi, ok. 200 km od granicy z Polską, wśród lasów i jezior.

SANATORIUM CZABAROK

nowoczesny kompleks sanatoryjno-leczniczy położony 20 km od Baranowicz, w otoczeniu lasów liściasto-iglastych, z bogactwem wszelkiego runa leśnego. Sanatorium ukierunkowane jest na leczenie chorób: narządu ruchu (posiada doskonałą bazę zabiegową do leczenia schorzeń kręgosłupa - skolioza, dyskopatia, zmiany zwyrodnieniowe - konieczne zdjęcie Rentgena), gastrycznych, krążenia, górnych dróg oddechowych, układu nerwowego. Znajdują się tam doskonale wyposażone gabinety stomatologiczne + protetyka na miejscu. Występujące tam wody mineralne zawierają: brom, żelazo, magnez, sole mineralne.

Wykonywane zabiegi to: kąpiele (perełkowe, solankowe, ziołowe, tlenowe, jodowo-bromowe, kwaso-węglowe), masaże (klasyczny, podwodny), bicze szkockie, okłady borowinowe, parafinowe, ziołowe, aplikacje elekroborowinowe, borowina, akupunktura, fizykoterapia, basen, kinezyterapia, elektroterapia, magnetoforeza, jonoforeza, diadynamika, muzykoterapia, psychoterapia, koktajle ziołowe, inhalacje, wody mineralne, grota solno-jodowa.
Zabiegi stosowane są ściśle według zaleceń lekarzy sanatoryjnych, po przedłożeniu przywiezionych z Polski aktualnych wyników podstawowych badań.

W obiekcie znajduje się sauna, basen, centrum fitness, wypożyczalnia rowerów turystycznych. Do dyspozycji pawilon sportowy: siatkówka, koszykówka. W pobliżu obiektu znajduje się jezioro z kąpieliskiem.

Pokoje 1,2-osobowe z łazienką, TV i lodówką.
Wyżywienie 3 x dziennie .

CENA ZAWIERA:

12 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie, zabiegi lecznicze wg zaleceń lekarzy sanatoryjnych, ubezpieczenie KL, NNW, bagaż.

CENA NIE ZAWIERA:

transportu, kosztu wizy białoruskiej (250 zł), ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości imprezy), ubezpieczenia od chorób przewlekłych 90 zł, dopłaty do pok. 1-os., wycieczek fakultatywnych.

WIZY

Dla obywateli Polski na wjazd na Białoruś obowiązują wizy. W tym celu najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu należy w BT JOANNA złożyć: paszport (ważny co najmniej 6 miesięcy, 2 strony wolne), 1 zdjęcie 30x40 mm, wypełniony wniosek wizowy, uiścić opłatę za wizę (250 zł). Po tym terminie nie ma możliwości zmiany danych uczestników. BT -JOANNA” nie ponosi odpowiedzialności za odmowę wydania wizy.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny