Oferta

Czeskie Uzdrowiska

Ołomuniec Morawy Czechy
Transport:Autokar
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji
Symbol oferty:32/1268
Pobierz ofertę:pdf word Touroperator:musisz się zalogować
Cena podstawowa:
autokar, Sanok, osoba dorosła, ubezpieczenie NNW KL, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 0 PLN, Pokój 2-osobowy 

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena obejmuje: przejazd autokarem, 3 obiadokolacje, 3 noclegi w hotelach, 3 śniadania, usługę pilota i przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW.

PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień 23.08.2018 (czwartek)

Przejazd do Opola - zwiedzanie Muzeum Polskiej Piosenki (m.in. 580 teledysków i programów muzycznych, 1,5 tys. wydawnictw o tematyce muzycznej, 2000 fotografii, 2000 nagrań audio, dwie muzyczne ściany z monitorami dotykowymi, wyspy tabletów, budki nagraniowe, szafę z kostiumami, wirtualne lustra do przebierania). Przejazd do Zgorzelca, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień 24.08.2018 (piątek)

Śniadanie. Przejazd na niemiecką stronę i spacer po pięknym Gorlitz (to jedno najpiękniejszych miast w całych Niemczech, szczyci się największą ilością odrestaurowanych zabytków w kraju naszych zachodnich sąsiadów. Piękny zakątek tworzy rynek otoczony renesansowymi i barokowymi kamienicami, z przyciągającym wzrok ratuszem. Nad samą Nysą wznosi się na potężnej skale monumentalny gotycki kościół.) Annaberg - Buchholtz - miasto było jednym z najbogatszych miast w Saksonii w XVI wieku dzięki bogatym złożom srebra. Jednym z najważniejszych świadectw tego okresu jest kościół św. Anny. Przejazd na stronę Czeską do Karlowych War - wyjazd kolejką linowo-terenową do wieży Diana, zwiedzanie muzeum dr Bechera (produkcja słynnej Becherowki), spacer po słynnym uzdrowisku (to królowa czeskich uzdrowisk). Ozdobna architektura połączona jest z pięknym położeniem: w głębokiej dolinie rzeki Teplej, która otoczona jest stromymi, zalesionymi zboczami. Warto przespacerować się po dwóch eleganckich deptakach - można wtedy poczuć wszechogarniający klimat wypoczynku oraz spokoju.) Przejazd do Tepla. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień 25.08.2018 (sobota)

Śniadanie. Zwiedzanie Klasztoru Premonstratensów (Norbertanów) założony w 1193 r. Przejazd do uzdrowiska Mariańskie Łaźnie. To jedno z najpiękniejszych sanatoriów Europy, słynące z krystalicznego, górskiego powietrza i wspaniałych krajobrazów. Największe wrażenie robi górująca nad miastem 138-metrowa Główna Kolumnada - potężna pijalnia w neobarokowym stylu.). Powrót do Tepli, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień 26.08.2018 (niedziela)

Śniadanie. Przejazd do Pilzna - zwiedzanie browaru otwartego w 1839 r. (degustacja piwa), spacer po starówce na której znajduje się m.in sławna Wielka Synagoga. Przejazd do Ołomuńca - spacer po starówce z zabytkiem "UNESCO" - Kolumną Świętej Trójcy. Wyjazd w drogę powrotą. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

CENA NIE ZAWIERA

Bilety wstępu oraz inne opłaty obligatoryjne płatne w autokarze u pilota wycieczki - 800 CZK + 10 zł

UWAGI

Organizator zastrzega sobie możliowść zmiany kolejności zwiedzanych obiektów i miejsc

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
JasłoJDK, ul. Kołłątaja5:30
Krosno cmentarzStary Cmentarz, ul. Krakowska5:00
Krosno LasyLasy Państwowe, ul. Bieszczadzka4:50
RymanówRynek4:30
SanokKaufland, ul. Królowej Bony4:00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-08-23 - 2018-08-26   (Czwartek - Niedziela) 4 245 USD = 820 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi:
Bilety wstępu dodatkowo płatne 800 CZK oraz 10 zł
Powiększ mapę