Lista ofert

GRUZJA - NA SZLAKACH I BEZDROŻACH KAUKAZU - TREKKING GÓRSKI!
Gruzja - Gruzja - Objazdowa
Transport: Samolot, Inny
Wyżywienie: Hotel
Termin: 2018-08-05 - 2018-08-25
21 dni
4590 PLN
Opis oferty
Cena obejmuje: bus i samochody 4x4, pilot, ubezpieczenie, 13 noclegów w hotelach lub pensjonatach agroturystycznych z 2 posiłkami (śniadania i obiadokolacje), 7 noclegów w namiotach (4 na trekkingu i 3 pod Kazbekiem), na trekkingu prowiant, konie juczne z przewodnikiem. Cena nie obejmuje: wstępów do obiektów 35 EUR, przewodnika na Kazbek ok.100 EUR, napiwków, kosztów win i czaczy, przekąsek i lunchów, liofilizatów na działalność pod Kazbekiem Wyposażenie: obuwie trekkingowe, ciepła i lekka odzież górska, kurtka i spodnie przeciwdeszczowe, czapka i rękawice, krem UV, okulary lodowcowe, czołówka, namiot na 3-4os., ciepły śpiwór, karimata, składane kijki, stuptuty, folia NRC, menażka, kubek, sztućce, sprzęt wysokogórski na Kazbeka (raki, czekan, uprząż) można wypożyczyć za dodatkowa opłatą w Stephantsmindzie. Bagaże: lekki plecak górski o regulowanej wielkości (40-45 l), który będzie towarzyszył nam na trekkingu i podczas wyjścia na Kazbeka, 1 lekka torba (miękka) lub worek żeglarski do pakowania rzeczy na konie, 2 miękka torba do zostawienia depozytu w busie na czas trekkingu. UWAGI: Kalkulacja dla grupy min. 6 osób.
GRUZJA I ARMENIA - KLEJNOTY KAUKAZU - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Gruzja - Gruzja - Objazdowa
Transport: Samolot, Inny
Wyżywienie: Hotel
Termin: 2018-06-22 - 2018-07-06
15 dni
3100 PLN
Opis oferty
Cena obejmuje: 13 noclegów w hotelach i pensjonatach **/*** (pok. 2os. z łazienkami), wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), transport podczas całego programu busem z klimatyzacją, opiekę pilota i lokalnych przewodników, ubezpieczenie KL i NNW, składka na TFG 13zł/os. Cena nie obejmuje: bilet lotniczy płatny wg aktualnych cen (najniższa dostępna taryfa od 800zł), wstępów do zwiedzanych obiektów ok.50 USD/os, dopłat do degustacji win i koniaków, napiwków dla miejscowego personelu (przewodnicy, kierowca) ok. 20 USD/os. UWAGI: 1. Program jest podany ramowo, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 2. Minimalna wielkość grupy 16 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. Możliwość realizacji programu przy grupie 12 osób (wówczas cena 3990zł+przelot). 3. Dopłata do pokoju 1 osobowego na zamówienie ok.700zł.
Gruzja i Armenia - Między Kaukazem a górą Ararat
Gruzja - Gruzja - Objazdowa
Transport: Autokar, Samolot
Wyżywienie: Pensjonat
Termin: 2018-06-30 - 2018-07-12
13 dni
4400 PLN
Opis oferty
Cena obejmuje: przelot samolotem na trasie Warszawa - Tbilisi - Warszawa, transfer busem typu Mercedes Sprinter, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienkami (hotele, pensjonaty) wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, opiekę polskiego pilota/przewodnika, ubezpieczenia KL i NNW, Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 40 euro
Chewsuretia, Pszawia, Tuszetia - letnia wyprawa konna
Gruzja - Gruzja - Objazdowa
Transport: Samolot
Wyżywienie: Kwatera prywatna, Camping/pole namiotowe
Termin: 2018-07-07 - 2018-07-13
7 dni
2113 PLN
Opis oferty
*transfery (samochód/bus, lokalne środki transportu) na trasie Tbilisi – góry (Tuszetia\\Chewsuretia)- Tbilisi, transfer samochodem 4x4 na płaskowyż Tabatana i z powrotem -wynajem koni wyposażonych w siodła typu kaukaskiego, ogłowia i sakwy bagażowe -wynajem koni jucznych lub samochodu logistycznego wożącego bagaże (w zależności od warunków i trasy rajdu) -opieka miejscowego gruzińskiego przewodnika wraz koniem (w zależności od ilości uczestników jednego lub więcej) -noclegi w namiotach w czasie rajdu konnego (4 noce) – uwaga: namioty należy zabrać własne, w razie braku możliwości proszę o kontakt z prowadzącym -noclegi w Jokolo (2 noce) w hostelach, pokoje 2-5 osobowych, łazienka wspólna -wyżywienie w Jokolo (śniadania i obiadokolacje w restauracjach lub w hostelu) -wyżywienie w czasie rajdu konnego (proste śniadania i obiadokolacje przygotowywane wspólnie w warunkach biwakowych, gotowanie na ognisku) – jeśli ktoś wymaga szczególnej diety bardzo proszę o informację przy zgłoszeniu, aby wspólnie się do tego przygotować ? -opiekę polskiego pilota/przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK -ubezpieczenie KL i NNW
Gruzja kraina win
Gruzja - Gruzja - Objazdowa
Transport: Samolot
Wyżywienie: Hotel
Termin: 2018-05-25 - 2018-06-01
8 dni
2860 PLN
Opis oferty
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg(wymiary 50x40x20cm), 7 noclegów w hotelach *** (pokoje 2-osobowe z łazienką), 7 śniadań, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu. Należy zaopatrzyc się w ok. 100 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty lokalne.
znaleziono 5  ofert(y)
Wyszukaj ofertę
 
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji