Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji
Symbol oferty:200/9281
Pobierz ofertę:pdf word Touroperator:musisz się zalogować
Cena podstawowa:
pokój 2-osobowy, osoba dorosła, PRZELOT WRO-AGP, PRZELOT AGP-WRO, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN 

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

BUENOS DIAS ANDALUZJA

GRANADA / KORDOBA / SEWILLA / KADYKS / PUNTA EUROPA - GIBRALTAR / WYPOCZYNEK NA COSTA DEL SOL

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI DO ANDALUZJI:


1 dzień:

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Malagi, następnie transfer do hotelu. W zależności od godzin przelotu: czas wolny, kolacja i nocleg

2 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Granady i zwiedzanie miasta. Spacer po ulicach w centrum: Alcaiceria (arabski bazar), gotycka katedra z kaplicą królewską. Alhambra - twierdza mauretańskich kalifów: Pałace Nasrydów - architektoniczne arcydzieło o wspaniałej kompozycji przestrzeni, a także Generalife, gdzie znajdowała się letnia rezydencja dynastii Nasrydów. Następnie zwiedzanie dzielnicy Albaicin, z której roztacza się widok na Alhambrę na tle pasma górskiego Sierra Nevada. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Granady. Fakultatywnie: uczestnictwo w wieczorze Flamenco (koszt ok. 29 EUR). Trasa około 120 km.

3 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Kordoby. Zwiedzanie miasta: średniowieczna starówka, Mezquita (Wielki Meczet), z VIII wieku, Alcazar de los Reyes Cristianos (pałac-twierdza Alfonsa XI) i Puente Romano, most rzymski na Gwadalkiwirze. Następnie przejazd do Sewilli. Zwiedzanie miasta: spacer do miejsca, gdzie Park Marii Luizy łączy się z Plaza Espana, stanowiącą wizytówkę miasta, następnie przejście do dzielnicy Arenal nad rzeką Gwadalkiwir, w celu zobaczenia najważniejszej w Hiszpanii areny corridy - La Maestranza, oraz Złotej Wieży. Obiadokolacja. Nocleg w okolicach Sewilli. Tego dnia możliwa jest również wycieczka statkiem (fakultatywnie, koszt: 16 EUR). Trasa około 250 km.

4 dzień:

Śniadanie i dalsze zwiedzanie Sewilli. Spacer przez dawną dzielnicę żydowską - Santa Cruz, następnie zwiedzanie największej w Europie gotyckiej katedry, wraz z symbolem miasta - Wieżą Giralda - dziś dzwonnicą a dawniej minaretem. Przejazd do Kadyksu - w przeszłości największego portu Hiszpanii. Na trasie zwiedzania są: fortyfikacje brzegowe, stary port i aleje nadmorskie (alamedas) a także Stare Miasto z katedrą. Obiadokolacja. Nocleg w okolicach Jerez lub Kadyksu. Fakultatywnie: wizyta w najbardziej znanej wytwórni sherry w kraju - Tio Pepe (koszt: ok. 11 EUR). Trasa około 120 km.

5 dzień:

Wczesne śniadanie. Krótka wizyta w Jerez de la Frontera - mieście znanym przede wszystkim ze szkół jazdy konnej
i produkcji sherry. Następnie przejazd w kierunku półwyspu Gibraltar - stanowiącym niewielką enklawę brytyjską na Półwyspie Iberyjskim. Przejazd minibusami na Punta Europa, skąd roztacza się widok na Afrykę, wjazd na Skałę Gibraltarską, gdzie na wolności żyją małpy (jedyne miejsce w Europie), Jaskinia Świętego Michała i zjazd do miasta. W zależności od czasu zwiedzania - możliwość zakupów na Main Street, gdyż Gibraltar należy do strefy wolnocłowej. Odprawa celna i przejazd na wybrzeże Costa del Sol. Obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Fakultatywnie: wycieczka do Rondy (koszt około 48 EUR).

6 - 7 dzień:

Śniadanie, dni wolne na wypoczynek i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

8 dzień:

Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Maladze.

/TERMINY 11-DNIOWE/


8 - 10 dzień

Śniadanie, dni wolne na wypoczynek i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.

11 dzień

Śniadanie lub suchy prowiant, transfer na lotnisko i przelot do Polski.

CENA ZAWIERA:

przelot samolotem do Malagi, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym mikrobusem/autokarem podczas objazdu, 7/10 noclegów w hotelach**/***, śniadania i obiadokolacje, program turystyczny, opiekę pilota - przewodnika, ubezpieczenie NNW, KL, bagaż

CENA NIE ZAWIERA:

Obowiązkowej opłaty na miejscu 125 Euro /realizacja programu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, przejazd jeepami, napiwki itp./; ubezpieczenia od chorób przewlekłych 90 zł, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3 % wartości imprezy, napojów do obiadokolacji, wydatków osobistych, wycieczek fakultatywnych,

UWAGA!

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania i zakwaterowania może ulec zmianie. Niektóre atrakcje wymienione w programie mogą być zamienione na inne z przyczyn niezależnych od organizatora (np. warunków pogodowych).

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny