Oferta

Obóz języka niemieckiego w Wiesbaden, Niemcy, 12-17 lat

Wiesbaden Hesja Niemcy
Transport:Autokar, Samolot, Własny
Wyżywienie:śniadanie, Obiad, Kolacja
Zakwaterowanie:Inne
Wyposażenie:
 • Program animacyjny
Symbol oferty:239/183
Pobierz ofertę:pdf word Touroperator:musisz się zalogować
Cena podstawowa:
ubezpieczenie Signal Iduna KL/NNW/bagaż, kurs 20 lekcji w tygodniu, certyfikat ukończenia kursu, 3 posiłki dziennie, materiały do nauki, opieka pedagogiczna, rodzina, pokój 2 osobowy, program pozalekcyjny dla młodzieży 

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Cena katalogowa i terminy

Wyjazd z opiekunem (dopłata 500 zł):
30.06-15.07.2018

Cena z zakwaterowaniem u rodzin goszczących:
5 249 zł / 2 tygodnie

Do powyższych cen należy doliczyć transport autobusem liniowym lub przelot wg.cen dostępnych w dniu wykupu, oraz transfer z/na dworzec lub lotnisko (najbliższe lotnisko- Frankfurt).

Niemcy idealne miejsce na obóz językowy

Wiesbaden jest miastem oddalonym 45 kilometrów od Frankfurtu nad Menem, liczy 300 tys. mieszkańców. Słynie z gorących źródeł i z dużej ilości zieleni. Wiesbaden usytuowane jest nad brzegiem rzeki Ren i dysponuje własnym portem. Takie usytuowanie stwarza możliwości do uprawiania sportów wodnych. Oprócz tego miasto oferuje wszystkie udogodnienia doskonale zorganizowanego, średniej wielkości organizmu miejskiego: kina, teatry, sklepy marek z całego świata i doskonałe restauracje, bary i pizzerie! Wszystko to powoduje, że miasto jest bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku nie tylko dla Niemców.

Szkoła językowa w Wiesbaden

Założona w 1986 roku. Organizuje kursy językowe w ponad 50 miastach w Niemczech. Zapewnia naukę na najwyższym poziomie, co gwarantuje wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska. W zajęciach bierze udział młodzież z całego świata, co daje możliwość nie tylko nauki języka, ale również poznawania nowych kultur.

Gdzie nasz obóz językowy będzie się odbywał

ASTUR Language Centre w Wiesbaden znajduje się blisko centrum miasta, przy dworcu kolejowym. Posiada przestronne, nowocześnie wyposażone sale lekcyjne. Szkoła zatrudnia zespół doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli. Wszyscy studenci muszą korzystać z transportu publicznego do szkoły i z powrotem (bilety na komunikację w cenie wyjazdu).

W jaki sposób będzie odbywał się kurs niemieckiego w Wiesbaden

Nauka przeznaczona jest dla osób posiadających minimum poziom podstawowy. Jest to 20 lekcji w tygodniu w grupach międzynarodowych, liczących maksymalnie 15 osób, średnio 12 osób. Każda lekcja trwa 45 minut. Przydział do grup odbywa się na podstawie testu kwalifikacyjnego pierwszego dnia w szkole. Zapewniamy zestaw bezpłatnych materiałów do nauki. Kurs zakończony jest egzaminem i otrzymaniem certyfikatu.

Gdzie bedziemy miszkać podczas wyjazdu językowego

Rodzina goszcząca: pokoje 2-osobowe. Na zapytanie pokoje 1-osobowe za dodatkową dopłatą. Rodziny mieszkają w mieście lub w podmiejskich miejscowościach doskonale skomunikowanych.

Wyżywienie na obozie młodzieżowym

3 posiłki: śniadania, lunche lub pakowany lunch, obiadokolacje. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni - lunch w dniu wyjazdu.

Jaki jest program dla dzieci i młodzieży poza lekcjami

Szkoła organizuje różnorodny program dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników. Organizowane są wycieczki kulturowe, takie jak zwiedzanie miasta, Muzeum Gutenberga w Moguncji, zwiedzanie zamku Marksburg Braunach, rejs statkiem, ale także gry sportowe, pływanie, warsztaty taneczne, budowanie tratw. Dodatkowo 1 całodniowa wycieczka w tygodniu, np. do Frankfurtu nad Menem, do Heidelberga lub Koblencji. Wieczorami grill, quizy, karaoke i wiele innych wspólnych gier i zabaw!

Jak jedziemy do Niemiec

Przejazd indywidualny lub grupowy autokarem z polskim opiekunem w wybranych terminach. Opiekun dostępny jest tylko na przejeździe, aby oddać dzieci w ręce niemieckiej kadry; zostaje również na miejscu 1 dzień w razie pomocy przy zakwaterowaniu i wytłumaczeniu organizacji. Opiekun wraca po dzieci po 2 tygodniach.
Przyjazd do Niemiec powinien odbyć się w niedzielę w godzinach 15-20, a wyjazd w sobotę po śniadaniu, w godzinach 8-13. W przypadku wcześniejszego / późniejszego przyjazdu lub wyjazdu pobieramy dopłatę w wysokości 85 PLN.

Opieka podczas obozu językowego

Podczas pobytu dzieci i młodzież znajdują się pod stałą opieką zagranicznej kadry.

Cena on-line za obóz językowy obejmuje

 • Kurs: 20 lekcji w tygodniu
 • Zakwaterowanie 13 nocy
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
 • Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki w programie podstawowym
 • Bilet na transport lokalny
 • Opieka kadry niemieckiej podczas pobytu
 • Ubezpieczenie KL/NNW/NWS/bagaż
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Materiały dydaktyczne

 • Dodatkowo płatne

 • Przejazd autobusem liniowym: 390 PLN
 • Transfer z/na lotnisko lub z/na dworzec autobusowy: 450 / 675 PLN
 • Opłata za przejazd z opiekunem (w 2 strony): 500 PLN (realizowane przy min. 5 uczestnikach)
 • Wycieczki fakultatywne do: Mainz, Koblenz, Rüdesheim, Frankfurt, Bonn, które nie są zawarte w programie. Cena orientacyjna: 28-38 EUR.
 • Dopłata za specjalny serwis opiekuna niemieckiego przy przyjeździe lub wyjeździe na życzenie (pomoc np. przy odprawieniu dziecka na lotnisku, zakwaterowaniu): 360 PLN (opłata za przyjazd i wyjazd łącznie)

 • Informacje praktyczne

  Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, paszport lub dowód osobisty, adapter, strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem.

  SUGEROWANE KIESZONKOWE: 150 EUR na 2 tygodnie

  UBEZPIECZENIE

  ATJ LINGWISTA gwarantuje Klientowi umowę ubezpieczeniową na okres wyjazdu: polisa SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A..Z tytułu umowy Klientowi przysługują odszkodowania: od kosztów leczenia, od nieszczęśliwych wypadków, utrata bagażu.
  Kwoty ubezpieczenia:
  KL: (koszty leczenia) równowartość w PLN 10 000 EUR
  NNW: (nieszczęśliwe wypadki) 15000 PLN
  Bagaż: 800 PLN

  Istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na wyższe kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj),
  jak również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie oraz od chorób przewlekłych (informacje na ten temat dostępne w naszym biurze lub u agenta).


  Atrakcje

  Godziny wyjazdów

  Terminy i ceny

  termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
  2018-06-30 - 2018-07-15   (Sobota - Niedziela) 16 1573 USD = 5249 PLN zamów
  Powiększ mapę