Oferta

KRESOWA PRZYGODA - Ukraina - wycieczka objazdowa

Pniów Pokucie Ukraina
Transport:Autokar, Inny
Wyżywienie:śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie:Hotel, Pensjonat
Wyposażenie:
  • Sala wielofunkcyjna
  • Brak
Symbol oferty:13/1819
Pobierz ofertę:pdf word Touroperator:musisz się zalogować
Cena podstawowa:
osoba, ubezpieczenie KL i NNW, obowiązkowa opłata za Fundusz Gwarancyjny, Promocja do 30.12, Katowice 

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

Świadczenia: 4 noclegi w hotelach lub pensjonatach **/*** (pokoje z łazienkami), wyżywienie HB: 4 śniadania i 4 obiadokolacje, przewodnik lwowski i czarnohorski, transport (autokar z klimatyzacją, a dla małych grup mikrobus), ubezpieczenie KL i NNW oraz opieka pilota, składka 0zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. UWAGI: 1. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 2. Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 15-20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą ok. 180zł. 5. Dla grup zorganizowanych 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy. 6. Wymagana minimalna ilość uczestników to 14 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.

RAMOWY PROGRAM

UKRAINA: KRESOWA PRZYGODA - Wycieczka objazdowa

1dzień- Wyjazd z Katowic o godz. 5.00 Jazda w kierunku granicy przez: Kraków, Tarnów, Rzeszów. Ok. południa przyjazd do Lwowa. Po przerwie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem: Arsenały, cerkiew Wołoska, kościół Dominikanów, katedra Ormiańska, Rynek z Ratuszem i pięknymi kamienicami, gotycka katedra Wniebowzięcia NMP wraz z piękną kaplicą Boimów, obronny klasztor Bernardynów, Plac i Pomnik Mickiewicza. Obejrzenie przepięknych wnętrz Opery Lwowskiej. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

2dzień- Po śniadaniu odwiedzenie soboru św. Jura. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich. Następnie wycieczka do Oleska. Odwiedzenie zamku, w którym urodził się Jan III Sobieski. Zwiedzenie muzeum i spacer po parku otaczającym zamek. Przejazd do wsi Podhorce, gdzie w obronnym, pałacu mieściła się jedna z najwspanialszych rezydencji magnackich na dawnych Kresach. Powrót przez Złoczów (kolejna rezydencja Sobieskich z oryginalnym Pałacem Chińskim) do Lwowa. Obiadokolacja. Nocleg w hotelu.

3dzień- Po śniadaniu przejazd przez Stare Sioło (zamek Zawiszy Czarnego, wspaniały przykład polskiego renesansu), Świrz (malowniczy zamek książąt Świrskich z XVIw.) do Stanisławowa. Obejrzenie starówki: Ratusz, Pomnik Mickiewicza, kościoły: Farny, Jezuitów, Ormiański. Przejazd do Kołomyi. Zwiedzenie Muzeum Huculszczyzny oraz starówki. Następnie przejazd do Jaremcza - słynnego centrum turystycznego Karpat Wschodnich. Obiadokolacja i nocleg w ośrodku turystycznym.

4dzień- Wczesne śniadanie. Przejazd do Tatarowa. Podział grupy. Pasjonaci turystyki górskiej miejscowym busem i z przewodnikiem jadą do Zaroślaka - przedwojennego polskiego schroniska. Wejście na Howerlę - najwyższy szczyt Czarnohory. W drodze powrotnej możliwe odwiedzenie zapomnianego cmentarza Legionistów na stokach Howerli (ok. 4-5 godzin). Pozostali obejrzenie ciekawych wodospadów, wyjazd na główną grań Karpat na Przełęczy Jabłonickiej, spacer po Bukowelu - najmodniejszym kurorcie Karpat Wschodnich, a nawet wyjazd kolejką linową by móc podziwiać wspaniałe panoramy Czarnohory i Gorganów. W drodze powrotnej, wspólnie postój w Worochcie i obejrzenie cennej drewnianej cerkwi z XVIIw. Obiadokolacja (opcja folklorystyczna z kapelą huculską i tańcami za dopłatą) i nocleg w Jaremczu.

5dzień- Po śniadaniu chętni spacer do Rezerwatu Skały Dowbosza (ok. 2godz). Zakupy na huculskim targowisku i obejrzenie wodospadu na Prucie. Powrót do Polski z postojami w Pniowie (malownicze ruiny zamku na tle grani Gorganów) i Drohobyczu (drewniana cerkiew św.Jura z XVw - lista UNESCO, gotycki kościół farny św. Bartłomieja i starówka) Przekroczenie granicy. Zakończenie imprezy w Katowicach ok. 23.00

Świadczenia: 4 noclegi w hotelach lub pensjonatach **/*** (pokoje z łazienkami), wyżywienie HB: 4 śniadania i 4 obiadokolacje, przewodnik lwowski i czarnohorski, transport (autokar z klimatyzacją, a dla małych grup mikrobus), ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, składka na TFG.

UWAGI:
1. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów.

2. Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok.50 zł/os (w hrywnach) + ew. bilet na spektakl operowy.

3. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są w miarę możliwości do pok. 2 lub 3 os. Jeśli będzie to niemożliwe zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą ok. 180zł (tylko na zamówienie)
.
4. Dla grup zorganizowanych zniżki - nawet 10-15% w zależności od liczebności grupy.

5. Cena dotyczy grupy minimum 25 osób (w przypadku nie zebrania się tej liczby na 14 dni do terminu - odwołanie imprezy lub weryfikacja ceny do 890zł dla grup busem). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.

TERMINY I CENA


TERMINY:
30.05-03.06.2018

CENA: 760zł

PROMOCJA


UWAGA ! PROMOCJA !
WCZEŚNIEJ = TANIEJ !


Przy rezerwacji do 30.12.2017 otrzymujesz:
- 60zł zniżki (przy wpłacie zaliczki)


Uwaga: Ilość miejsc w promocji ograniczona.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
KatowicePl. Andrzeja -tył dworca PKP05.00
Krakówdo potwierdzenia06.15
TarnówObwodnica - Bar Taurusdo potwierdzenia

Atrakcje

KRESOWA PRZYGODA

ŻÓŁKIEW, LWÓW, OLESKO, PODHORCE, SASÓW, ZŁOCZÓW, STARE SIOŁO, ŚWIRZ, STANISŁAWÓW, KOŁOMYJA, JAREMCZE, Czarnohora Z HOWERLĄ, PRZEŁ. JABŁONICKA, BUKOWEL, WOROCHTA, SKAŁY DOWBOSZA, PNIÓW, DROHOBYCZ, SAMBOR

Trochę wielkomiejskiego, ale pełnego fantazji Lwowa, urokliwych galicyjskich miasteczek, imponujących rezydencji magnackich, tajemniczych ruin zamków i strażnic kresowych, a na koniec górskie krajobrazy Gorganów i Czarnohory urzekające piękną i nieskażoną przyrodą podczas górskiej przygody na Howerli.

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi
2018-05-30 - 2018-06-03   (środa - Niedziela) 5 209 USD = 700 PLN sprawdź miejsca
Powiększ mapę